O nás

 

Naší hlavní prioritou je Vaše optimalizované odběrné místo. Využijte služeb našeho týmu profesionálů , kteří se pohybují v Energetice desítky let a mají velmi cenné zkušenosti nabyté v mnoha oborech Skupiny ČEZ .

Zaměstnávat vlastního Energetika je vždy nákladné. Nabízíme externí spolupráci týmu odborníků v oblasti energetického hospodářství.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Poradenství

 

Vítejte na stránkách naší poradenské kanceláře Firemní energetik. Jsme tu pro Vás, tedy pro každého zájemce o snižování nákladů na Energie. Představujeme Vám poradenství prověřené více než dvacetiletou praxí našich odborníků ve Skupině ČEZ a jejich zkušenosti z oborů Energetiky, metody a postupy, které se jim osvědčily. Své základní poslání vidíme ve snaze ušetřit našim klientům čas, kterého mají trvale nedostatek, a plně jej využít tak, abychom dosáhli maximálního úspěchu. V konečném důsledku získá klient více peněz, než kolik ho stály naše služby. To vše díky našemu odbornému přístupu a schopnosti proměnit náš i Váš čas na přímý finanční přínos. Tomuto poslání se snažíme trvale přizpůsobovat naše portfolio služeb a způsob jejich dodávky, včetně odpovídajícího systému odměňování.